Regio wyniki

Konstantin Jeriomienko

Off 32
Konstantin Jeriomienko
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Konstantin Jeriomienko

Konstantin Jeriomienko urodził się 5 sierpnia 1970 r. w Dniepopetrowsku, leżącym w Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej. Konstantin Jeriomienko był jednym z najbardziej znanych futsalistów rosyjskich. Zmarł 18 marca 2010 roku w Moskwie. Był także piłkarzem. Grał głównie na pozycji napastnika, a później pomocnika. Był jednym z reprezentantów Rosji w futsalu.
Rozpoczął karierę klubową w klubie piłkarskim Dnipro Dniepropetrowsk. Nie udalo mu się przebić do podstawowego składu. Rozegrał zaledwie jeden mecz. Następnie grał w barwach klubów takich, jak Sielenga Ułan Ude, Ałga Frunze i Traktor Pawłograd. W 1990 r. zdecydował się przejść do gry w futsal. Na początku grał w futsalowym klubie Mechanizator. W kolejnym roku wyjechał do Moskwy. Zaczął grać w barwach klubu futsalowego Diny. Osiągnął wówczas wiele sukcesów. Zdobył ponad 1000 bramek. Jest strzelcem wszechczasów, jeśli chodzi o mistrzostwa Rosji. Nikomu nie udało się pobić jego rekordu. Kariera reprezentacyjna Konstantina Jeromienko jest związana z reprezentacją Rosji w futsalu. Największym sukcesem w tej dziedzinie jest zdobycie mistrzostwa Europy w 1999 r. Ponadto reprezentacja rosyjska zdobyła tytuł wicemiszta Europy w 1996 r., brązowy medal na Mistrzostwach Świata w 1996 r., a także brązowy Medal Mistrzostw Europy w 2001 r. Warto wiedzieć, że został nagrodzony tytułem Zasłużonego Mistrza Sportu Rosji, a takze Orgerem „Pamiątka 850-lecia Moskwy“ w 1997 r.

Pozostałe artykuły:

About the author / 

admin

Nasza ankieta:

Czy naturalne odżywki to dobry pomysł podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt do nas:

Emailpawelh28[malpa]wp.pl
Tel(086) 371 26 75

Opinie oraz Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Baseny ogrodowe dla dzieci

    Baseny ogrodowe od pewnego czasu cieszą się znów popularnością i nie ma się co temu dziwić. Stanowią świetną rozrywkę dla osób w każdym wieku. Oczywiście są specjalne mniejsze baseny ogrodowe dla dzieci w różnym wieku, ale można też sięgnąć po sporych rozmiarów zbiornik ze stelażem i drabinką, w którym odpoczynek i relaks znajdą także rodzice….

  • Rowerowe okulary

    Okulary są bardzo przydatne dla oczu, wobec tego są z nich bardzo gigantyczne korzyści. Okulary dają niemniej jednak korzyści nie jedynie dla oczu, jednakowoż w pewnych momentach do ogólnego samopoczucia. Wszystko niemniej jednak zależy od tego jaki jest to typ okularów, czy musimy je nosić cały czas czy też nie, które mamy nastawienie do okularów…

  • Świetny sprzęt dla surferów

    Niesłychanie odważnym sportem wodnym jest surfing. Bazuje on na tym, żeby utrzymać się na szczególnej desce w pozycji stojącej, przeciwważąc równocześnie na fali. Na zdolność powiązaną z tym sportem wpływa dużo elementów. Przede wszystkim długoletnia praktyka, gdyż bez niej nie można opanować tej dyscypliny. Każdy, kto pierwszy raz posmakował pływać w ten sposób, zdaje sobie…