Club Sona Nowe Miasto

Imprezy międzynarodowe

Off 5
Imprezy międzynarodowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Imprezy międzynarodowe

Futsal jest dyscypliną sportową znaną najbardziej mieszkańcom Ameryki Południowej. Niemniej jednak nie oznacza to, że tylko im. Stała się sławna na całym świecie. Grają w nią Europejczycy, Azjaci, mieszkańcy Australii i Oceanii, Ameryki Północnej. Pojawiła się potrzeba organizowania rozgrywek międzynarodowych. Inicjatywę przejęły regionalne organizacje zajmujące się jurysdykcją nad piłką nożną i jej odmianami – w tym także futsalem.
Najbardziej prestiżową imprezą międzynarodową związaną z tym rodzajem sportu są Mistrzostwa Świata w Futsalu. Ich organizacją zajmuje się FIFA. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule poświęconym rozgrywkom finałowym Mistrzostw Świata. Ciekawą imprezą międzynarodową, podczas której reprezentacje futsalowe rozgrywają mecze walcząc o zwycięstwo, są Akademickie Mistrzostwa Świata. Ich organizacją zajmuje się FISA. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej organizacji i imprezy, której przygotowaniem się zajmuje, zajrzyj do jednego z artykułów umieszczonych w tym dziale.
Jak już zostało wspomniane, miedzynarodowe imprezy związane z futsalem są organizowane także prez regionalne organizacje futbolowe. Mistrzostwa na poziomie regionalnym odbywają się między innymi w Europie i Afryce.

Pozostałe artykuły:

About the author / 

admin

Nasza ankieta:

Czy naturalne odżywki to dobry pomysł podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt do nas:

Emailpawelh28[malpa]wp.pl
Tel(086) 371 26 75

Opinie oraz Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Kajaki

    Jak spędzić wolny czas na przykład na Mazurach? Oczywiście jest tam wiele sposobów na fajne spędzenie czasu. Może tak wykorzystać do tego kajaki? Jest to bardzo dobry pomysł! SPŁYWY są w centrum zainteresowań odwiedzających Mazury. Dlatego też warto zapoznać się bliżej z tym fajnym i przynoszącym dużo wrażeń sportem czy jak kto woli formą rekreacji….

  • Czysta masa mięśniowa

    Czysta masa mięśniowa nie jest możliwa bez zaplanowania określonych działań. Zwiększenie czystej masy ciała może wymagać wprowadzenia pewnych zmian do swojej diety, wykonywania rutynowych działań i odpowiedniego stylu życia. Ponadto, może być konieczne, aby zmniejszyć ogólny procent tkanki tłuszczowej. Pomoże to zmniejszyć wagę przy równoczesnym zwiększeniu czystej masy mięśniowej. Osiągnięcia celu zajmie trochę czasu, ale…

  • Środki na porost włosów

    Każda kobieta chce mieć piękne i lśniące włosy, jednak niektóre z nich muszą borykać się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Jak sobie z tym poradzić? Na początek możemy spróbować domowych sposobów, opartych na ziołach czy łatwo dostępnych produktach spożywczych. Internet jest pełen pomysłów i przepisów na płukanki, napary czy maski do włosów domowej roboty. Nie…